Članovi Vijeća za poslijediplomske studije Odsjeka za psihologiju

Napomena: Klikom na ime željenog znanstvenika/nastavnika bit će prikazano više informacija o profesionalnim znanstvenim interesima 

 
Prezime i ime

e-mail

br. tel.  kabinet
Redoviti profesori      
prof. dr. sc. Ingrid Brdar  ibrdar@ffri.hr 051/265-753 F-364 
prof. dr. sc. Dražen Domijan  ddomijan@ffri.hr 051/265-758  F-334 
prof. dr. sc. Jasna Hudek-Knežević hudekj@ffri.hr 051/265-754 F-366 
prof. dr. sc. Igor Kardum kardum@ffri.hr  051/265-755  F-362 
prof. dr. sc. Svjetlana Kolić-Vehovec skolic@ffri.hr  051/265-605  F-365 
prof. dr. sc. Alessandra Pokrajac-Bulian pokrajac@ffri.hr  051/265-759  F-216 i F-345 
prof. dr. sc. Vladimir Takšić vtaksic@ffri.hr  051/265-756  F-343 
prof. dr. sc. Mladenka Tkalčić mladenka.tkalcic@ffri.hr  051/265-760 F-337 
prof. dr. sc. Zoran Sušanj zsusanj@ffri.hr  051/265-751  F-359 
prof. dr. sc. Ivanka Živčić-Bećirević  izivcic@ffri.hr  051/265-217  F-344 
       
Izvanredni profesori  
izv. prof. dr. sc. Igor Bajšanski sibajsan@ffri.hr  051/265-762  F-347 
izv. prof. dr. sc. Nada Krapić  nkrapic@ffri.hr  051/265-763 F-363 
izv. prof. dr. sc. Sanja Smojver-Ažić smojver@ffri.hr 051/265-764  F-367 
   
Docenti  
doc. dr. sc. Asmir Gračanin agracanin@ffri.hr  051/265-768  F-361 
doc. dr. sc. Barbara Kalebić Maglica bkalebic@ffri.hr 051/265-772 F-357
doc. dr. sc. Miljana Kukić mkukic@ffri.hr 051/265-773 F-338
doc. dr. sc. Tamara Martinac Dorčić tamaram@ffri.hr 051/265-766  F-358 
doc. dr. sc. Rosanda Pahljina-Reinić  rosanda@ffri.hr  051/265-775  F-356 
doc. dr. sc. Barbara Rončević Zubković roncevic@ffri.hr  051/265-778  F-360 
doc. dr. sc. Domagoj Švegar  domagoj.svegar@uniri.hr  051/265-770  F-346 
   
Poslijedoktorandi  
dr. sc. Petra Anić panic@ffri.hr  051/265-767  F-369 
dr. sc. Tamara Mohorić tmohoric@ffri.hr  051/265-774  F-335 
dr. sc. Sanda Pletikosić Tončić  spletikosic@ffri.hr  051/265-777  F-336